×

Change Language

FI EN
×
×

 

20.12.2019

2020 hallitukset järjestäytyneet

Golfyhteisömme vuodelle 2020 valitut hallitukset kokoontuivat järjestäytymiskokousten sekä yhteisen iltapalan merkeissä Sokos Hotel Kimmelillä.

Kontiolahti Golf Oy: n hallitus valitsi keskuudestaan puheenjohtajaksi Jari Vaaralan ja varapuheenjohtajaksi Juha Kettusen. Muut hallituksen jäsenet Jari Kervinen, Jukka Keto, Ari Markkanen, Eero Mönkkönen ja Kai Laine.

Karelia Golf Ry:n hallituksen puheenjohtaja syyskokouksessa valittu Eero Mönkkönen. Järjestäytymiskokouksessa seuran varapuheenjohtajaksi valittiin Mervi Holopainen ja sihteeriksi Jukka Keto. Muut seuran hallituksen jäsenet: Tommy Fraser, Jussi Hietava, Kaija Partanen, Lauri Penttinen, Jouni Porokka, Reijo Ruokonen ja Raimo Toivanen.

Hallitukset toivottavat kaikille mukavaa Joulun aikaa sekä tuloksellista vuotta 2020!