Yhteystiedot

Vaskiportintie
80780 Kontioniemi

Caddiemaster
puh. (010) 6669040
caddiemaster@kareliagolf.fi
Sähköinen ajanvaraus: www.nexgolf.fi/karg

Kontiolahti Golf Oy hallitus 2017:

Puheenjohtaja Heikki Poutiainen, email: heikki_poutiainen@hotmail.com, puh. 0408689808

Varapuheenjohtaja Marko Tolvanen, email: marko.tolvanen@k-market.com, puh. 0503015706

Ari Kilpeläinen, email: ari.kilpelainen@samitalo.fi, puh. 0500279533

Ilpo Saloranta, email: ilpo.saloranta@op.fi, puh. 0505707412

Ismo Multanen, email:ismo.multanen@th-multanen.com, puh. 0500572081

Jari Kervinen, email: jari.kervinen@abloy.com, puh. 0400924786

Ari Markkanen, email: ari.markkanen@kontiolahti.fi, puh. 0500279718